facebook_page_plugin

Dlaczego my?

DLACZEGO MY?

Dlaczego warto uczyć się z nami?


Posiadamy 12- letnie doświadczenie oraz liczne referencje zarówno od klientów indywidualnych jak i firm i instytucji. Wielu z naszych kursantów trafia do nas z polecenia znajomych. Na swoim koncie mamy pomyślną współpracę z firmami i instytucjami takimi jak: Tristone Flowtech, Takata Petri, Saint Gobain, Segepo Refa, Quin, AGC Silesia, GlassNet, GlassNet Recycling, Randstad, Uniwersytet Trzeciego Wieku, Magma, KRUK S.A., PGNiG S.A., Urzędem Pracy oraz innymi.

Posiadamy liczne referencje. Jako jedna z niewielu szkół na Dolnym Śląsku, oprócz metody tradycyjnej w nauczaniu j. obcego, wykorzystujemy również metodę bezpośrednią Direct Language Lab, opartą głównie na konwersacjach i częstych powtórkach.

Jest to metoda, która w szczególności pozwala szybko osłuchać sie z językiem obcym oraz nauczyć się mówić w tym języku. Opróćz szkoleń oferujemy także możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów językowych TOEIC, WiDaF i TFI. Każdy z naszych kursów może zakończyć się oficjalnym zewnętrznym egzaminem ETS - więcej szczegółów dot. egzaminów na stronie https://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Testy-i-Przygotowanie.

I jeszcze jedno - godzina lekcyjna trwa u nas aż 50 minut, u nas możesz liczyć na elastyczne i przejrzyste warunki, a płatności są obliczane miesięcznie według planu!

 

Centrum Nauki Języków Obcych WW
ul. Główna 13/40 58-309 Wałbrzych (Piaskowa Góra)
tel. 74 666 05 06, +48 512 466 922
sekretariat@centrumnaukiww.eu